Scroll

<%=u_kategori_adi%>

PROFİL

Bir üst yapının tüm bileşenleri BIM'de tasarlanır ve fabrikada CAM ile üretilir. Her profil benzersiz barkodlarla damgalanır. Profiller yerinde veya bir montaj salonunda bir araya getirilerek panelleri oluşturur. MEP, izolasyon ve ince işler şantiyede kurulur.

 
<%=u_kategori_adi%>

PANEL

Fabrikada bir araya getirilen benzersiz barkodlu panellerdir. MEP, izolasyon ve ince işleri yapılmış olarak şantiyeye teslim edilir.

 
<%=u_kategori_adi%>

HACİM

Tüm odalar/alanlar fabrika ortamında bir araya getirilir ve hazır, tak-çalıştır hacimsel birimler olarak şantiyeye taşınır. Hacimler, ek yapısal elemanlara gerek kalmadan yerinde birbirleriyle birleştirilir.

 
<%=u_kategori_adi%>

POD

Banyo, tuvalet, mutfak, çamaşırhane gibi çeşitli fonksiyonlardaki hacimler POD adıyla tanımlanır, montajı fabrikada yapılır; tak-çalıştır halinde sahaya taşınır. Bu bileşenler zamanı azaltmak ve yapı kalitesini artırmak için herhangi bir geleneksel inşaat projesinde de kullanılabilir.

 
<%=u_kategori_adi%>

HİBRİT ÇÖZÜMLER

CONSERA'nın farklı bina tipolojileri, tasarım standartları ve yapısal sistemler konusundaki geniş deneyimi, ihtiyaca uygun çözümler sunmasını sağlar. Hibrit Çözümler, yukarıdaki yöntemlerden herhangi birinin bir kombinasyonu olabilir ve kısmi konvansiyonel inşaatı da içerebilir.