Paydaşlar

Tasarım, üretim ve teslimat döngüsündeki her paydaşın verimli ve şeffaf bir şekilde iş birliği yapması sağlanır. Paydaşlar bu yaklaşım ile bir araya gelir ve sinerji yaratılır.

 

Arazi Sahipleri

Arazi sahiplerine daha doğru ve hedefli bilgiler sağlanır. Bu sayede arazi sahiplerinin, nesnel verilere dayalı olarak daha iyi kararlar almasına yardımcı olunur.

 

Geliştiriciler

Geliştiriciler farklı seçenekleri değerlendirebilir; maliyetlerini, yatırım getirisini ve teslimat programlarını karşılaştırabilir. Bu, en verimli çözümü belirlemelerine yardımcı olacaktır.

 

Tasarımcılar

Endüstriyel imalat yöntemlerinin sağladığı girdi verilerinden yararlanarak, tasarımcılar için değerli zaman ve enerji tasarrufu sağlanır. Bu yöntemler, tasarımcıların veya mimarların, mekanların tasarım ve konfor özelliklerine odaklanmasını mümkün kılar.

 

Uygulayıcı

Montaj için optimize edilmiş olan, tamamen koordineli tasarımlar, uygulayıcıların şantiyedeki kritik kaynaklarından tasarruf sağlar. Riskler en aza indirilir ve üretkenlik en üst düzeye çıkarılır. Süreçler yalınlaşır.

 

Tedarikçiler

Üreticiler, tüm yapı malzemelerini daha planlı ve sürdürülebilir bir şekilde doğrudan temin edebilirler. Malzeme israfını en aza indirerek verimlilik en üst düzeye çıkarılır.

 

Fon Sağlayıcılar

Süreçlerin en başından itibaren fon sağlayıcılara önemli veriler aktarılır. Ayrıntılı risk değerlendirmeleri yapmak için bu verileri inceleyebilirler.